تا حالا شده که نوار بهداشتی را از بقالی محله‌تان خریداری کنید؟

به طور معمول بقال محله آنقدر معرفت دارد که نوار بهداشتی را درون کیسه سیاه‌رنگی بگذارد تا وقتی که به خانه می‌روید کسی نفهمد شما نوار بهداشتی خریدید!

چرا؟

چون شما دارید یک کار زشت انجام می‌دهید، کاری مثل بالا رفتن از دیوار خانه مردم که باید درون تاریکی و سیاهی شب اين را انجام داد!

 

درون هند

درون هندوستان نیز مانند ایران، خیلی‌ها حتی رویشان نمی‌شود نوار بهداشتی بخرند یا بگویند که به نوار بهداشتی نیاز دارند، بقال‌ها هم آنقدر معرفت دارند که نوار بهداشتی را ابتدا داخل یک ورق روزنامه بپیچند و بعد اين را داخل یک کیسه سیاه بگذارند، تا چشم نامحرم نبیندش!

فیلم پدمن و چالش پدمن

بنابراين از فیلم هندی پدمن محصول ۲۰۱۸ سینمای بالیوود که داستانش به نوار بهداشتی مربوط هست، درون فضای مجازی و واقعی هندوستان کمپینی درست شده به بام چالش پدمن، و بازیگران این فیلم و افراد مشهور و محبوب و هر کسی که علاقمند هست با نوار بهداشتی تصوير می‌گیرد و اين را منتشر می‌کند تا چشم‌ها را بشویند از زشت دیدن نوار بهداشتی!

چالش تصوير گرفتن با نوار بهداشتی درون هندنوار بهداشتی چیست؟

نوار بهداشتی دستمالی هست یکبار مصرف که دختران و زنان درون دوران عادت ماهانه خود، برای جلوگیری از نشت خون خارج شده از فرج خود، اين را درون لباس زیر خود قرار می‌دهند.

عادت ماهیانه درون زنان امری طبیعی محسوب می‌شود و نباید از اين خجالت کشید. ولی حتی روشنفکرانی که تا اینجا که داشتن عادت ماهیانه عیب نیست موافقند، علنی کردن اين را درون فضای مجازی کار درستی نمی‌دانند و معتقدند این عمل بی‌حیایی را رواج می‌دهد!

چالش تصوير گرفتن با نوار بهداشتی درون هند
نظر شما چیست؟