هانا كامكار و گوجه‌فرنگی | سایت جدید عکس
۲۲ام دی ۱۳۹۶ عکس

هانا كامكار آنطور که درون اینستاگرامش نوشته، خواننده و بازیگر و مربی دف و عکاس و فعال محیط زیست هست.

ایشان تصویری از یک گوجه فرنگی را درون اینستاگرامش به اشتراک گذاشته هست و نوشته:
«عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید…….
آقام حافظ
.
.
.
تصوير: هانا کامکار»

هانا كامكار و گوجه‌فرنگیچندتا هشتگ هم زدند برای محکم‌کاری:
«هاناکامکار، عاشق، قلب، عشق، گوجه فرنگی»
و

«photo,hanakamkar, photography, love, tomato, heart, iphonegraphy, instagraphy»

هشتگ قلب
هانا کامکار متولد ۱۳۵۹ هست و تمامی خانم‌های فهیم درون این سن و سال عاشق گوجه‌فرنگی هستند. همشون معتقدند که بدون گوجه‌فرنگی نمی‌شود زندگی کرد. عشق به گوجه فرنگی، از سر هوی و هوس نیست، تجربه زندگی اینان و مادرانشان و مادران مادرانشان هست.

احتمالا منظور ایشان از هشتگ قلب و هشتگ heart درون کنار بقیه هشتگ‌ها این بوده که دوستت دارم گوجه‌فرنگی، عشق منی گوجه‌فرنگی، قلب منی گوجه‌فرنگی!

هانا كامكار و گوجه‌فرنگیشاید هم منظورش این بوده که گوجه‌فرنگی ایشان شبیه قلب هست، یعنی واقعا گوجه‌فرنگی ایشان شبیه قلب هست؟ از نظر ظاهر؟ یا از نظر باطن و فلسفی؟ آقاشون حافظ هم که هیچوقت یک شعری درون مورد گوجه‌فرنگی نسرود!

ایشان تصویر گوجه‌فرنگی‌اش را پیوند داده به اینستاگرام ِ اینستاگرام، یعنی  به اینجا، شما بگویید یک گوجه‌فرنگی، حتی اگر شکل قلب باشد، یا درون کشور ما گران‌قدر باشد و ارزش و منزلت بالایی داشته باشد، چه ربطی به صفحه رسمی اینستاگرام درون اینستاگرام دارد!

به هر حال برای این بانوی عاشق و تمامي عشاق گوجه‌فرنگی چند تصویر گوجه‌فرنگی را دستچین کرده‌ایم، تقدیم روی ماهتان:

هانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگیهانا كامكار و گوجه‌فرنگی

اینستاگرام هانا کامکار
instagram.com/hanakamkar


مطالب پیشنهادی