مردان عاشق چه زنانی هستند
۲۷ام دی ۱۳۹۶ عکس

هستند زنانی که شوهرشان را برای همیشه عاشق نگه می دارند. درون این مقاله راز این زنان را برای تان بازگو می کنیم. لطفا درون ادامه مطلب ما را یاری کنید.

درون این مطلب ۱۲ نکته کلیدی برای شما بانوان گرامی بیان می کنیم تا بتوانید با کمک این نکات مرد خود را عاشق و دلباخته ی خود کنید. امیدواریم بتوانیم شما را درون این راستا یاری رسانیم.

۱.زن زندگی باشید تا حسش را به شما بگوید

یک مرد برای این‌که از احساساتش حرف بزند باید درون مقابل همسرش احساس امنیت کند. او باید فکر کند احساساتش برای شما ملموس و قابل‌ پذیرش هست و بدون این‌که درون موردشان قضاوت کنید اين‌ ها را می‌ شنوید.

۲.صادقانه بشنوید

اگر او بفهمد که همدردی شما صادقانه نیست و قضاوت دیگری روی حرف‌ های او دارید ولی نشان نمی‌ دهید قطعا از اين به بعد روی احساساتش سرپوش خواهد گذاشت. او این نقاب دروغین را روی صورت شما تشخیص خواهد داد و به محض دیدنش از شما فاصله خواهد گرفت.

۳.پرونده‌سازی‌ نکنید

یادتان نرود که مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از این‌که احساساتی که به زبان می‌ آورند بعد‌ها به‌عنوان یک مدرک جرم علیه‌شان دسترس شود می‌ ترسند.

۴.رفتارهایش را تحلیل کنید

اگر او درون کارش پیشرفت می‌کند اگر سعی می‌ کند که عادت‌ هایی که شما دوست ندارید را کنار بگذارد ‌اگر به فکر بنابراين‌انداز یا خرید خانه‌ ای بهتر هست یا این‌ که برای مسافرت ۲ نفره‌ تان بدون اصرار شما و خودخواسته نرم افزار‌ ریزی می‌کند بنابراين یعنی به زبان بی‌ زبانی می‌گوید که دوستتان دارد.

۵.به او حس امنیت دهید

اين‌ ها مثل شما نمی‌ توانند درون اتوبوس، مترو و شهربازی و حتی مراکز خرید از حس‌ شان حرف بزنند. اين‌ ها یک مکان امن می‌ خواهند و یک زمان مناسب. مرد‌ها دوست ندارند که مدام درون مورد حس‌ شان پرس‌ و جو کنید.

۶.احساساتتان را بدون مقصر دانستن او نشان دهید

این‌ که شما حس‌ تان را از راهی امن با او درمیان می‌ گذارید به او احساس آرامش خواهد داد و سبب خواهد شد که او هم بدون ترس از قضاوت شدن یا سرزنش شدن با شما حرف بزند.

۷.حرف‌ هایش را باور کنید

شاید شما فکر کنید که او تظاهر به دوست داشتن‌ تان می‌کند ولی درون دلش چیز دیگری می‌گذرد. باید بگوییم که درون اغلب موارد این تصور اشتباه هست.

۸.رفتار‌هایش را درون جمع ببینید

شیوه ای که او درون میان جمع با شما برخورد می‌ کند یکی از مهم‌ترین نشانه‌ هاست.

۹.زیادی از احساساتتان حرف نزنید

گفتن بی‌ وقفه از احساسی که دارید می‌ تواند نتیجه برعکسی داشته باشد چون که مرد شما وقتی این قدر زیاد و اغراق شده درون معرض حس‌ تان قرار می‌ گیرد نه تنها تمایلی برای شنیدن اين نخواهد داشت و اين را جدی نخواهد گرفت بلکه خودش هم گارد بیشتری می‌ گیرد و سعی می‌ کند آنچه درون او می‌ گذرد را با شما درون میان نگذارد.

۱۰.به راز‌هایش نزدیک نشوید

اگر فکر می‌ کنید که راه نزدیک شدن به یک مرد کند و کاو درون گذشته اش هست اشتباه می‌ کنید. زندگی او از زمانی که با شما آشنا شده متعلق به شماست بنابراين بگذارید که گذشته درون گذشته باقی بماند.

۱۱.رازدار باشید

درون بعضی مواقع هم مرد‌ها به خاطر ترس از فاش شدن راز‌ها و حتی همین احساسات ساده شان برای دیگران دوست ندارند درون موردشان برای شما حرف بزنند.

۱۲.بگذارید مرموز بماند

اگر به مرد‌تان اعتماد دارید همیشه به حیطه خصوصی‌ اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از زندگی و اتفاقاتش را به تنهایی مدیریت می‌ کند احساس بهتری پیدا کند. بعید نیست که شما با دقت به شناختی که از او دارید تمامي این پنهان‌ کاری را کشف کنید ولی نباید به او بگویید که سر از پنهان‌ کاری‌ هایش درون آورده اید.


مطالب پیشنهادی