طرز تهیه دسر قهوه با دستور تهیه آسان درون منزل
۲۳ام دی ۱۳۹۶ عکس

یکی از دستورالعمل های ساده برای تهیه دسر، طرز تهیه دسر قهوه پرطرفدار هست. این نوع دسر به طور معمول درون مهمانی های کاری و رسمی تهیه می شود و بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این دسر یک دسر تلخ نیست. ولي شما می توانید به جای قهوه از نسکافه دسترس کنید.

دسرها بیشتر از اینکه جنبه خوراکی داشته باشند، جنبه تزیینی دارند. به همین خاطر حتما باید درون سر میزهای رسمی یا مجلل وجود داشته باشند. دسر توت فرنگی، دسر موز، دسر هلو و انواع دسرهای میوه ای جزء دسرهای خوشمزه مجلسی محسوب می شوند. اين چه برای دسرها بیش از حد لازم و ضروریست، تزیین زیبای دسر هست. دسرها به عنوان قسمت پایانی پذیرایی سرو می شوند. اغلب دسرها بافتی نرم دارند و شیرین هستند. از جمله تفریحات کودکان درون مهمانی ها خوردن دسرها می باشد. درون طرز تهیه دسر قهوه با ما همراهی بفرمایید.

مواد لازم

  • نسکافه: ۲ قاشق سوپ خوری
  • شکر: سه چهارم پیمانه
  • آب: یک چهارم پیمانه
  • پودر ژلاتین: یک قاشق سوپ خوری
  • خامه شیرین شده: یک پیمانه
  • تخم مرغ: ۳ عدد

طرز تهیه دسر قهوه

ابتدا تخم مرغ ها را داخل ظرف بشکنید. به زمان طولاتی شروع به هم زدن کنید تا به رنگ کرم روشن درون آید. برای این کار بهتر هست از همزن برقی دسترس کنید. هم زدن طولانی تخم مرغ سبب می شود حجم تخم مرغ دو برابر شود.

میکس تخم مرغ جهت تهیه دسر قهوه

درون مرحله دوم شکر را آرام آرام به اين اضافه کنید.

پودر ژلاتین را با آب مخلوط کنید. اين گاه اين را بر روی بخار قرار دهید تا پودر ژلاتین کاملا شفاف شود.

مخلوط کردن ژلاتین با آب جهت تهیه دسر قهوهدرون مرحله بعدی طرز تهیه دسر قهوه, نسکافه را به ژلاتین آب شده و حرارت دیده اضافه کنید. مواد را کاملا به هم بزنید تا به صورت غلیظ شود. همیشه به خاطر داشته باشد برای ساخت انواع شیرینی، انواع کیک و دسرها، هم زدن بعد از ریختن مواد باید به طور طولانی انجام شود. همچنین مواد به صورت آرام آرام باید اضافه شود و مرتبا این هم زدن تا آخرین مرحله ادامه داشته باشید.

درون ادامه خامه شیرین شده را درون ظرف دیگری بریزید. خامه را تا فرم گرفتن هم بزنید.

میکس خامه جهت آماده سازی دسر قهوه

اين گاه خامه ای که فرم گرفته را به مواد اضافه کنید. هم زدن را ادامه دهید. اين گاه مواد یک دست شده را درون قالبی که از قبل برای این کار گزينش کرده اید، بریزید. ولي دقت داشته باشید که قالب باید خیس باشد. قالب را درون یخچال قرار دهید. بعد از گذشت ۸ ساعت دسر قهوه شما آماده می شود. این دسر را می توانید به صورت دلخواه تزیین کنید.

طرز تهیه دسر قهوه خوشمزه

امیدواریم آموزش طرز تهیه دسر قهوه مورد عنایت و رضایت شما قرار گرفته باشد و بهره لازم را از این دستور تهیه برده باشید. درون صورت مایل بودن به بخش انواع دسر خوشمزه مراجعه بفرمایید.


مطالب پیشنهادی