رابطه شخصیت شما و آخرین رقم سال تولدتان و عناصر طبیعت
۲۳ام دی ۱۳۹۶ عکس

آنچه که بسیاری نمی‌دانند این هست که آخرین رقم سال تولد اشخاص، نشان دهنده بسیاری از نشانه‌ها و اسرار درون مورد شخصیت و سرنوشت هست.

این ارقام به یکی از پنج عنصر فلز، آب، چوب، آتش، خاک مرتبط هست.

رابطه شخصیت شما و آخرین رقم سال تولدتان و عناصر طبیعتمجلة الجميلة با دقت به عناصر مهم درون طبیعت، این تقسیم بندی را انجام داده و به شرح اين پرداخته هست و شما با خواندن اين و دانستن رقم آخر سال تولد افراد می‌توانید به بارزترین مشخصه اخلاقی و روحیات افراد و خودتان پی ببرید.

 

 

فلز: رقم صفر و رقم یک
صبور و مقاوم درون مقابل مشکلات، شما می توانید با ازدواج ثبات خود را درون زندگی قوت ببخشید. همچنین علاقه ای وصف ناشدنی به اشیائی همچون کفش های متفاوت، لباس‌های قیمتی، طلا و جوهر و زیور آلات لوکس دارید.

ناگفته نماند که استقلال شما درون زندگی زبانزد عام و خاص هست و باید اعلام کرد که به تنهایی قادر به گرفتن درست ترین تصمیم ها درون سخت ترین شرایط هستید.

 

 

آب: رقم دو و رقم سه
مهربان، جذاب و همیشه درون تلاش برای کمک به دیگران، دست به هر کاری که بزنید بی برو برگرد موفقیت از اين شماست و این را مدیون تعهد و پشتکارتان درون امور محوله هستید.

 

 

چوب: رقم چهار و رقم پنج
فعالیت و پویایی جزئی جدا ناشدنی از وجود شماست، به طوری که اگر یک روز را بدون فعالیت بگذرانید، حس یک مرداب ساکن به شما دست می دهد. مهمترین ویژگی شما اعتماد به نفستان هست که این موضوع موجب پیروزی درون فعالیت های روزانه شماست.

زنانی که درون این گروه جای دارند، می خواهند جهان اطراف خود را کشف و شناسایی کنند به طوری که هیچ چیز ناشناخته ای درون هیچ نقطه ای از دنیا برایشان باقی نماند.

 

 

آتش: رقم شش و رقم هفت
ماجراجو و عاشق سفر، پیدا کردن این افراد کار بسیار مشکلی هست زیرا مدام درون حال مسافرت به کشورهای مختلف هستند.

نقطه ضعف این افراد نداشتن صبر و عجله درون انجام کارهای و ماموریت هاست، به طور کلی انجام کارهای طولانی که حوصله فراوان می طلبد، به هیچ عنوان مورد علاقه آنها نبوده و نیست.

ولي خود رای بودن آنها را نیز نباید از قلم انداخت ولی روی هم رفته با تمام این اوصاف به شکل عجیبی میان اطرافیان خود محبوب هستند.

 

 

خاک: رقم هشت و رقم نه
این افراد شدیداً پیرو قوانین، فرمول ها و چیزهای هستند که علم آنها را اثبات کرده هست. از بی نظمی بیزارند و تحمل زندگی درون محیطی مملو از هرج و مرج یا بی قانونی را ندارند.

این چیزی هست که شما را به سمت تنهایی هدایت می‌کند تا ساعت‌ها درون جهت چگونگی تعامل با افرادی که رفتارشان مغایر با ایده‌آل‌های شماست، تفکر کنید.

اگر سری به اتاق این اشخاص بزنید تمامي جا از تمیزی برق می‌زند و هیچ اثری از آشفتگی به چشم نمی‌خورد.

 

 

دقت کنید
بر پايه منبع اصلی این نوشته، منظور از سال تولد، سال میلادی هست. بطور مثال کسی که درون سال ۱۹۹۵ به دنیا آمده، باید رقم پنج را مد نظر داشته باشد.
برای تبدیل سال شمسی به سال میلادی از سایت زیر دسترس کنید
www.taghvim.com/converter

منبع:
باشگاه خبرنگاران


مطالب پیشنهادی