شوخی شوخی جدی شد و بد جوری گرفتارش کرد

پلیس، مرد جوانی را به اتهام حمل جسد بازداشت کرد

دست قطع شده، کار دستش داد!به گفته رکنا، روز گذشته مأموران اداره آگاهی تهران مرد جوانی را بازداشت کردند که مظنون به حمل جسدی داخل خودرویش هست.

این مرد که ۳۴ سال سن دارد، پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد و درون اظهاراتش با رد دست داشتن درون هرگونه جنایتی به بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام کرد: خواهرم خارج از ایران سکونت دارد، اوایل آذر ماه سال جاری، شوهر‌ خواهرم به ایران آمد.

خواهرم تعدادی سوغاتی از جمله لباس و… به شوهرش داده بود تا برای من بیاورد. درون بین این سوغاتی‌ها، یک دست مصنوعی اسفنجی نیز وجود داشت که خواهرم درون جشن هالووین اين را خریده بود و این دست را برای من فرستاد!

من، به قصد شوخی با دوستانم، این دست را درون صندوق عقب خورویم گذاشته بود و به دوستانم نشان می‌دادم و به شوخی می‌گفتم اگر مر اذیت کنید دستتان را اینگونه قطع می‌کنم.

این متهم که فوق لیسانس مدیریت دارد و درون یک شرکت معتبر مشغول به کار هست، درون ادامه اظهاراتش به بازپرس اعلام کرد: به نحوی دست را داخل خودرو گذاشته بودم که اگر کسی از بیرون اين را می‌دید گمان می‌کرد این دست متعلق به یک انسان هست، اکنون نیز ظاهراً کسی دست را دیده و درون تماس با پلیس اعلام کرده که من جسد داخل خودرویم حمل می‌کردم!

وی ادامه داد: متأسفانه دست اسفنجی از خودرویم به بیرون افتاد و اکنون نیز وجود ندارد که اين را به کارآگاهان نشان دهم و ثابت کنم که تمامي چیز یک شوخی بوده هست ولی دوستان و شاهدان زیادی این دست اسفنجی را دیده و می‌توانند حرفهای من را تأیید کنند.

بنابراين از این اظهارات، متهم برای ادامه تحقیقات درون اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.دست قطع شده، کار دستش داد!

نصیحت
هرکس دست بریده شده را یافت، از این نيوز عبرت بگیرد و با دوستان و غریبه‌ها، شوخی‌های این چنینی نکند!