درمان خانگی ریزش ابرو با راهکارهای طبیعی و ایده آل
۲۴ام دی ۱۳۹۶ عکس

درون چهره تمامي افراد به ویژه بانوان ابرو نقش به سزایی درون زیبایی و گیرایی چهره دارد. تقریبا ۹۰ درصد بانوان با مشکل ریزش و کم پشتی ابرو مواجه هستند و برای درمان ریزش ابرو و موهای خود به دنبال راهکار های طبیعی می گردند. ما درون این مقاله از درمان خانگی ریزش ابرو نوشته ایم.

ابرو ها یکی از اعضای مهم درون هر صورتی به حساب می آیند که وجودشان به نمایش بهتر و جلوه بیشتر به چشم بخشیدن موثر هست. بیشتر بانوان بر پايه تغذیه نادرست و رعایت نکردن بهداشت و سلامت ابرو ها دچار ریزش ابرو می شوند و از این ماجرا گله مندند. ما درون ادامه این مقاله از درمان خانگی ریزش ابرو برای شما همراهان همیشگی خود می گوییم.

درمان خانگی ریزش ابرو با راهکارهای موثر:

برای درمان ریزش ابرو خود به سراغ مواد و داروهای شیمیایی نروید و با درمان های خانگی زیر را برای تقویت و پر پشت شدن ابرو دسترس کنید:

چگونه می توان با درمان های طبیعی از ریزش ابرو جلوگیری کرد؟

  • برای ضخیم شدن تارهای ابروی خود بر روی اين وازلین بمالید و این کار را دو بار درون روز تکرار کنید.
  • شما می توانید با دسترس از خواص روغن زیتون به درمان و تقویت ابروهای خود بپردازید، به این صورت که شب قبل از خواب ابروهای خود را با روغن زیتون به زمان چند ثانیه ماساژ دهید و اجازه دهید روغن زیتون تا صبح بر روی ابروهای شما بماند.

درمان های خانگی ریزش ابرو

  • دانه های شنبلیله را آسیاب کنید و با پودر اين خمیری تهیه کنید و صبح و شب بر روی ابروهای خود قرار دهید.
  • برای تقویت ابروهای خود زرده تخم مرغ را به زمان بیست دقیقه بر روی ابروهای خود بمالید و بعد با آب سرد آبکشی کنید.

درمان های طبیعی موثر برای ریزش ابرو

  • یک توپ پنبه ای را به شیر یا شیر نارگیل آغشته کنید و بر روی ابروهای خود قرار دهید.
  • برای رشد ابروهای خود درون درمان خانگی ریزش ابرو می توانید از ژل آلوئه ورا دسترس کنید که موجب تقویت، رشد و نرمی و براقی ابروها می گردد.

راهکارهای فوق العاده درون درمان خانگی ریزش ابرو و تقویت اين

  • برای تقویت ابرو و ضخیم شدن تارهای ابروهایتان به آنها آب پیاز بزنید.
  • پودر بذر شنبلیله را با روغن بادام ترکیب کنید و بر روی ابروهای خود قرار دهید تا یک درمان خانگی ریزش ابرو طبیعی را تجربه کرده باشید.

با این روش ها ابروهای خود را تقویت کنید

  • هر شب پیش از به رختخواب رفتن، ابروهای خود را با روغن گرچک چرب نمایید.
  • برای رشد و پرپشتی ابرو های خود را یک پنبه که به یکی از این موارد آغشته کرده اید درون جهت رویش ابرو ماساژ دهید و یا با نوک انگشت با حرکت دوار به طرف گوشه صورت این کار را انجام دهید.

به راحتی به پر پشت کردن ابرو های خود بپردازید

امروزه قطره ها و داروهای فراوانی برای تقویت و درمان ابرو و مژه درون داروخانه ها موجود هست ولی این داروهای شیمیایی رفته رفته تاثیر خود را از دست می دهند و دیگر تاثیر گذار واقع نمی شوند.


مطالب پیشنهادی