تور آنتالیا درون نوروز 97 را با لست تورز تجربه کنید




۸ام بهمن ۱۳۹۶ عکس

تور آنتالیا درون نوروز ۹۷ را با لست تورز تجربه کنید

سفر به شهری ساحلی درون کشور ترکیه با تفریحاتی همچون پارک های آبی، غواصی، کشتی سواری، رفتینگ و تجربه هیجان درون شهربازی های این شهر می تواند به خاطره انگیزترین سفر شما تبدیل شود. آنتالیا هم اکنون یکی از مهم ترین مقاصد گردشگری درون سراسر جهان به شمار می آید که سفر به اين درون مقابل سفر به کشورهای اروپایی هزینه چندانی برای شما نخواهد داشت.

 

تور آنتالیا درون نوروز 97 را با لست تورز تجربه کنید

 

اگر دوست دارید تا به آنتالیا سفر کنید، حتما سری به وب سایت لست تورز بزنید تا با آفرهای ویژه آژانس های گردشگری مختلف برای تور آنتالیا بیشتر آشنا شوید. درون این وب سایت اطلاعات تورهای مختلف به ثبت رسیده هست و شما می توانید به سادگی با مقایسه قیمت و خدمات ارائه شده درون تورها بهترین گزينش را داشته باشید.

 

پارک های آبی آنتالیا درون سراسر جهان معروف هستند و به عنوان یکی از اصلی ترین جاذبه های تفریحی درون این شهر شناخته می شوند. از جمله مهم ترین پارک های آبی درون آنتالیا می توان به دینو پارک، پارک آبی ددمان، پارک آبی ریکسوس پرمیوم تروی و پارک آبی آکوا اشاره کرد. هر کدام از این پارک های آبی دارای جذابیت های ویژه ای هستند که می توانند روزی پر از هیجان را برای شما رقم بزنند.

 

اگر هیجان سرسره های آبی برای شما کافی نیست بهتر هست به سراغ شهربازی های آنتالیا بروید. دیسکاوری پارک، اکتور لوناپارک، کپز ورساک و دنیای برف تعدادی از شهربازی های شهر هستند. شما می‌ توانید درون تور آنتالیا نوروز ۹۷ درون آنها طعم واقعی هیجان را بچشید.

 

سواحلی با آب های شفاف و شن هایی سفید می توانند بهترین مکان برای استراحت و کسب کمی آرامش باشند. بسیاری از گردشگران تنها برای سواحل آنتالیا به این شهر سفر می ‌کنند. ولي آنتالیا سواحل مختلفی دارد که از جمله آنها می‌ توان به ساحل چیرالی، ساحل آدراسان، ساحل الیمپوس، ساحل کنیالتی و ساحل لارا اشاره کرد. درون میان این سواحل، منطقه ساحلی کنیالتی به علت نزدیک بودن به مرکز شهر به طور معمول شلوغ هست. ولی ساحل الیمپوس بسیار خلوت بوده و گردشگران زیادی درون اين حضور ندارند.

 

ولی به جز تفریحاتی که تا کنون به آنها اشاره کردیم چیزهای دیگری نیز درون آنتالیا وجود دارند که هر گردشگری را به وجد خواهند آورد. آمفی تئاتر بستانی آسپندوس و پرگه یکی از همین مکان هاست. درون این آمفی تئاتر از گذشته های دور تا کنون رویدادهای فرهنگی و یا ورزشی زیادی برگزار می شده هست. پیشنهاد می کنم سری به این مکان زده و کمی بیشتر با تاریخ ترکیه آشنا شوید. همچنین دروازه هادریانوس با سبک معماری کورینس یکی از جاذبه های تاریخی شهر هست که درون سفر به آنتالیا باید از اين بازدید کنید. این سبک معماری درون میان رومیان باستان بسیار محبوب بوده و درون اين زمان اکثر بناها را درون این سبک می ساختند.

 

اگر از علاقمندان به تاریخ و فرهنگ هستید موزه باستان شناسی آنتالیا انتخابی مناسب برای شما محسوب می‌ شود. این موزه یکی از بزرگترین موزه ها درون کشور ترکیه هست که درون اين آثاری از دوره پارینه ‌سنگی نگهداری می شود. موزه آتاتورک نیز یکی دیگر از جاذبه های تاریخی درون آنتالیا به شمار می آید که شما می توانید به رایگان از اين بازدید کنید. بازدید از این موزه یکی از بهترین راه ها برای شناخت بیشتر بنیان‌ گذار جمهوری ترکیه یعنی آتاتورک هست.

 

کشور ترکیه برای خرید هم مقصدی ایده آل به شمار می آید. بنابراين از تور استانبول درون این شهر مراکز خرید زیادی وجود دارند. میگروس، دیپو، تانساس، تراسیتی و اوزدیلک از مهم ترین و معروف ترین مراکز خرید درون آنتالیا هستند. شما می توانید درون مرکز خرید دیپو هم به خرید بپردازید و هم اینکه از امکانات تفریحی اين همچون سینما و پیست‌ های اسکی روی یخ بهرمند شوید. درون این مرکز خرید تعداد زیادی از برندهای بین المللی نمایندگی دارند که همین موضوع سبب شده تا مرکز خرید دیپو یکی از معتبرترین مراکز خرید درون آنتالیا نیز باشد.

 

برای اینکه نهایت لذت را از تمامی جاذبه های تفریحی و طبیعی آنتالیا ببرید بهتر هست درون حدود ۵ یا ۶ شب درون این شهر اقامت داشته باشید. فرصت را از دست ندهید و با مراجعه به وب سایت لست تورز تور لحظه آخری مورد نظر خود را گزينش کرده و سپس نرم افزار ریزی برای خوش گذرانی درون سفر را آغاز کنید.

 

تور آنتالیا درون نوروز ۹۷ را با لست تورز تجربه کنید


مطالب پیشنهادی